ZAKOŃCZENIE WAKACJI

Zakończenie wakacji

31.08 w ostatni dzień wakacji na terenie Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego OSW „Czarna Góra” zostały rozegrane dwa turnieje – VII Mistrzostwa Olkusza w Minigolfie oraz Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu.

Sportowe atrakcje towarzyszyły obchodom tegorocznego święta Srebrnego Miasta. Turniej minigolfa został przeprowadzony w czterech kategoriach: dzieci (8-13 lat), juniorzy (14-18 lat), seniorzy: kobiety i mężczyźni (powyżej 18 lat). Wszyscy zawodnicy mieli do rozegrania dwie rundy podczas, których walczyli o jak najlepsze wyniki. Między rundami na zawodników czekał gorący posiłek zapewniony przez firmę AnGre prowadzącą kawiarnię na basenie. Najlepsi zawodnicy, którzy stanęli na podium w każdej kategorii otrzymali statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

W Otwartym Turnieju Siatkówki Plażowej wzięło udział 8 dwuosobowych drużyn z Olkusza, Sąspowa i Charsznicy. Turniej został rozegrany w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, a następnie został rozegrany mecz o trzecie miejsce i finał. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał sędzia główny Pan Adrian Panasiuk. Zwycięzcy otrzymali statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Firma AnGre zapewniła siatkarzom pakiet regenerujący.