XX TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA

Zdjęcie finalistów XX Turnieju Tenisa Stołowego LSO

12 listopada w Hali Sportowo-Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu został rozegrany XX Turniej Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Sosnowieckiej o Puchar Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Swój udział zgłosiło 80 zawodników z 18 dekanatów, którzy startowali w 5 kategoriach. W klasyfikacji zespołowej został wyłoniony najlepszy dekanat. Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym do dwóch przegranych spotkań. Zwycięzcy otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom uczestnictwa.