XXI Turniej Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Sosnowieckiej o Puchar Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz

Uczestnicy podczas XXI Turnieju Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Sosnowieckiej o Puchar Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz

25.11 w Hali Sportowo-Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu został rozegrany XXI Turniej Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Sosnowieckiej o Puchar Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz. Do turnieju zgłosiło się 112 zawodników z 19 dekanatów, którzy startowali w 5 kategoriach. W klasyfikacji zespołowej został wyłoniony najlepszy dekanat. Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym do dwóch przegranych spotkań. Zwycięzcy otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom uczestnictwa.