Turniej Piłki Nożnej z okazji 10-lecia Olkuskiej Ligi Oldbojów Futsal

Uczestnicy podczas Turnieju Piłki Nożnej z okazji 10-lecia OLOF

9 grudnia w Hali Sportowo-Widowiskowej w Olkuszu został rozegrany Turniej Piłki Nożnej z okazji 10-lecia Olkuskiej Ligi Oldbojów Futsal. W turnieju rywalizowało 8 drużyn rozgrywając mecze w dwóch grupach, grając 2 x 7 minut, systemem „każdy z każdym”. Do półfinałów awansowali zwycięzcy grup i drużyny z II miejsc. Natomiast zespoły, które zajęły w grupach III i IV miejsce walczyły o miejsca 5-8. W meczu o III miejsce KS po bardzo wyrównanej pierwszej połowie pokonał drużynę AWO 3:1. Finał z udziałem drużyn: SŁOWIKI oraz BEER TEAM zakończył się zwycięstwem zespołu z osiedla „niebieskich dachów” 6:2. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary. Wręczono również indywidualne wyróżnienie dla „Króla Strzelców”, którym został Radosław Kubat z drużyny Słowiki. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie z olkuskiego Podokręgu Związku Piłki Nożnej w składzie Tomasz Kaczmarczyk i Piotr Franczyk

Organizatorem turnieju była rada kapitanów OLOF we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olkuszu.