Eksplozja Kolorów w Olkuszu 2019!

◾️ Czym jest Eksplozja Kolorów?

To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.

Jesteśmy pionierem kolorowych imprez w Polsce, zorganizowaliśmy kilkadziesiąt Festiwali Kolorów i kilkaset Eksplozji Kolorów na terenie całego kraju, uczestnicy co roku wracają, aby razem z nami się bawić i obsypywać Kolorami Holi.

◾️ Jakie będą atrakcje?

Przez weekend będą się odbywać Mistrzostwa Polski we freestyle’u – Olkusz Silver Games.

Raperskim slangiem przemówią też ci, którzy walczą z używkami i chcą szerzyć dobre i zdrowe podejście do tematu. Profilaktyka używkowa w Olkuszu będzie nosić hasło: „Dajemy czadu bez dopalaczy”.

Dla głodnych i spragnionych organizatorzy przewidzieli strefę gastronomiczną z różnymi smakołykami oraz napojami bezalkoholowymi. Miasteczko foodtrack’ów będzie czekało na gości zarówno w sobotę jak i w niedzielę.

W niedzielę zapraszamy najmłodszych do wesołej zabawy z animatorkami, spotkania z iluzjonistą, mini Eksplozją Kolorów oraz bańkami mydlanymi.

Partnerem wydarzenia jest Urząd Miasta i Gminy Olkusz, który wsparł imprezę finansowo oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

◾️ Dla kogo?

Na Eksplozjach spotykamy najwięcej uczniów i studentów, ale wśród uczestników nie brakuje przedstawicieli żadnej grupy wiekowej 😉
Prawda jest taka, że niezależnie od wieku wszyscy świetnie się bawią wyrzucając kolory 😃

◾️ Gdzie?

Kolorowa zabawa w Olkuszu odbędzie się 24 i 25 sierpnia w Silver Park przy ulicy Głowackiego. Eksplozja kolorów będzie jedną z wielu atrakcji przygotowanych na ten weekend dla mieszkańców Olkusza i okolic.

◾️ Bilety

Wstęp wolny!
Pamiętajcie, na imprezy organizowane przez nas zawsze możecie wejść za free. Zabierzcie swoich znajomych i bawcie się razem z nami 💪

◾️ Atrakcje 24 sierpnia 2019 🤩
🏆 Zawody Silver Games – deskorolka
🎉 Eksplozja Kolorów co godzinę!
🎤 Koncert B.R.O // 🎤 DJ Dan
🍕 Foodtrucki 🥤🌭🍔🍟
🎈 Miasteczko dmuchańców
💥 Bazooki CO2

◾️ Atrakcje 25 sierpnia 2019 🤩
🏆 Zawody Silver Games – BMX // Hulajnoga
🎉 Mini Eksplozja Kolorów
🍕 Foodtrucki 🥤🌭🍔🍟
🎈 Miasteczko Dmuchańców
💥 Bazooki CO2

◾️ Kolory Holi

Na wydarzeniu zapewniamy dostęp do 11 różnych Kolorów Holi. Wśród kolorów:
– żółty 💛
– pomarańczowy 🧡
– czerwony ❤️
– zielony 💚
– niebieski 💙
– fioletowy 💜
i wiele innych!

Kolory Holi to barwny, sypki puder, który jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Dlatego przypominamy, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych kolorów innych niż „Kolory Holi”. Nasze kolory łatwo zmywają się ze skóry i ubrań!

Kolory Holi będą dostępne na wydarzeniu w cenie:
1 kolor – 10 zł 💸
2 kolory – 15 zł 💸

◾️ Kontakt:

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Eksplozji Kolorów prosimy o kontakt mailowy.

@: eksplozja@festiwalkolorow.pl

Źródło: oficjalne wydarzenie na portalu Facebook