XXIII Turniej Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Sosnowieckiej o Puchar Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz

Nagrodzeni uczestnicy XXIII Turnieju Tenisa Stołowego LSO o Pucha Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz

16.11 w Hali Sportowo-Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu został rozegrany XXIII Turniej Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Sosnowieckiej o Puchar Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz. Swój udział zgłosiło 88 zawodników z 20 dekanatów, którzy startowali w 5 kategoriach:
– ministranci młodsi klasy III – IV szkoły podstawowej
– ministranci klasy V – VI szkoły podstawowej
– ministranci starsi klasa VII i VIII szkoły podstawowej
– lektorzy – szkoła średnia i studenci
– duchowni

W klasyfikacji zespołowej został wyłoniony najlepszy dekanat. Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym do dwóch przegranych spotkań. Zwycięzcy otrzymali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal uczestnictwa.