X Halowe Mistrzostwa Olkusza w Tenisie Ziemnym

Rakieta tenisowa wraz piłką do tenisa ziemnego

5-6.01 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz dziesiąty zorganizował Halowe Mistrzostwa Olkusza w Tenisie Ziemnym w Hali Sportowo – Widowiskowej. Mistrzostwa były rozgrywane w kategorii OPEN, bez ograniczeń wiekowych. W pierwszym spotkaniu półfinałowym Maciej Spyra podejmował Janusza Czeladzkiego, którego pokonał 6:0 i zapewnił sobie pierwsze miejsce w finale. Po bardzo wyrównanym pojedynku w II półfinale Paweł Czarnota awansował do finału (7:5), a Robert Ćwik spotkał się w meczu o III miejsce z Januszem Czeladzkim. Tym razem Robert Ćwik oddał jedynie dwa gemy i pewnie pokonał Janusza Czeladzkiego. W meczu finałowym Paweł Czarnota nie pozostawił „złudzeń” swojemu przeciwnikowi i zwyciężył 6:1 zdobywając halowe mistrzostwo Olkusza w tenisie ziemnym. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał sędzia główny Pan Rafał Krawczyk.