OTWARTY TURNIEJ SIATKÓWKI

Zdjęcie grupowe zwycięzców otwartego turnieju siatkówki o puchar srebrnego miasta

30.03  Rekordowa liczba 19 drużyn wzięła udział w Otwartym Turnieju Siatkówki, którego organizatorem już po raz kolejny był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu. Turniej rozgrywany lokalnie na przestrzeni kilku lat zamienił się w rozgrywki regionalne.

Tym razem do Olkusza przyjechało ponad 150-ciu zawodników z Małopolski i Śląska. W eliminacjach zespoły podzielone na sześć grup rozgrywały mecze grając „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Do fazy półfinałowej awansowało już tylko sześć drużyn, z których najlepsi okazali się UKS WYSPIAŃSKI KRAKÓW w składzie: P. Huber, M. Gradek, P. Biederman, J. Brzezicki, M. Styrna, J. Baran, Sz. Józefowski, M. Dutkiewicz, R. Piwowar.

Drugie miejsce w turnieju przypadło drużynie HILCUS OLKUSZ w składzie: D. Wardęga, J. Kocjan, A. Ciuba, P. Lubach, M. Lubach, A. Andrzejczyk, K. Parzyszek.

Trzeci stopień na podium zajęli zawodnicy AZS KRAKOZHIA w składzie: D. Bierza, K. Suliński, P. Paluch, D. Zieliński, T. Bijak, A. Cholewa, Ł. Capiga, J. Trawczyński.

Trzy najlepsze drużyny otrzymały dyplomy, medale, puchary oraz nagrody. Czwarta drużyna otrzymała dyplom i nagrodę pocieszenia. Najlepszym zawodnikiem został Jakub Brzezicki z UKS WYSPIAŃSKI KRAKÓW.

Turniej rozgrywany był na trzech boiskach jednocześnie, a nad prawidłowym jego przebiegiem czuwali sędziowie w składzie: Adrian Panasiuk, Rafał Pawłowski oraz Grzegorz Walczyński. Opiekę medyczną zapewniła Grupa Ratowników Medycznych R1 z Bukowna. Patronat medialny nad imprezą pełnili Przegląd Olkuski oraz Olkuszanin.pl.

PREZENTACJA DRUŻYN >>>      WYNIKI >>>      RELACJA NA FACEBOOK’U  >>>