OKOLICZNOŚCIOWY RAJD ROWEROWY

23 sierpnia o godz. 11:00 Rada Sołecka Niesułowic, Starostwo Powiatowe w Olkuszu we współpracy z Miejskim Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu zapraszają na Okolicznościowy Rajd Rowerowy Szlakiem Kordonów Granicznych w 100 rocznicę wybuchu I wojny światowej.

Uczestnicy spotykają się w punkcie wypoczynkowym znajdującym w Niesułowicach przy drodze nr 791 w kierunku Chrzanowa. Udział w rajdzie jest bezpłatny, mogą w nim brać udział wszyscy chętni, którzy posiadają sprawny i przepisowo wyposażony rower. Dzieci, które nie ukończyły 10 lat biorą udział w rajdzie tylko z rodzicami i pod ich opieką.

Osoby w wieku od 10 do 18 lat mogą uczestniczyć samodzielnie o ile posiadają podpisaną przez rodziców zgodę na udział w rajdzie oraz kartę rowerową.

Wzór zgody rodziców oraz Regulamin znajduje się poniżej. Wszyscy startują na własną odpowiedzialność i ubezpieczają się we własnym zakresie.

Miejsca postojowe dla samochodów uczestników znajdują się pod Wiejskim Domem Kultury w Niesułowicach.

Pierwszych 100 zgłoszonych uczestników rajdu otrzyma na mecie pamiątkową koszulkę. Zakończenie rajdu i poczęstunek przewidziane są na godz. 14.00.

OŚWIADCZENIE  >>>