IX RODZINNY RAJD ROWEROWY

Zdjęcie grupowe uczestników 9 rodzinnego rajdu rowerowego

05.10  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu zorganizował IX Rodzinny Rajd po Olkuskich Szlakach Rowerowych. Ponad 130 miłośników aktywnego wypoczynku spotkało się w Rabsztynie aby wspólnie wyruszyć na rowerową wycieczkę.

Trasa prowadziła z Rabsztyna do Jaroszowca czerwonym Jurajskim Szlakiem Orlich Gniazd. W Jaroszowcu uczestnicy rajdu skorzystali z krótkiego odpoczynku na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Leśny Zakątek. Wracając do Rabsztyna rowerzyści przejechali dodatkowo krótki odcinek zielonego szlaku. Zakończenie rajdu odbyło się w pięknej scenerii rabsztyńskiego zamku. Natomiast na terenie Karczmy Podzamcze czekał na rowerzystów gorący posiłek. Nagrody specjalne w postaci koszulek kolarskich odebrały osoby, które uczestniczyły we wszystkich trzech rajdach organizowanych przez MOSiR Olkusz w tym sezonie.

To był już ostatni rajd rowerowy w tym roku, który dostarczył wiele miłych doznań. Z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu imprezy wiosną przyszłego roku. Na trasie rajdu opiekę medyczną zapewniali ratownicy medyczni na rowerach.

Wszystkim uczestnikom oraz instytucjom, które udzieliły na pomocy składamy serdeczne podziękowania.

WIĘCEJ >>>