XVIII TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA

18 Turniej Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza

18.10 w Hali Sportowo-Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu został rozegrany XVIII Turniej Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Sosnowieckiej o Puchar Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Swój udział zgłosiło ponad 70 zawodników z 15 dekanatów, którzy startowali w 5 kategoriach. W klasyfikacji zespołowej został wyłoniony najlepszy dekanat. Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym do dwóch przegranych spotkań. Zwycięzcy otrzymali medale oraz dyplomy. Dodatkowo zdobywcom pierwszych miejsc w każdej kategorii wręczono puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom uczestnictwa.

Dodatkową atrakcją był również pokaz skoków akrobatycznych na ścieżce zawodników Międzyparafialnego Klubu Sportowego „Nadzieja” w Olkuszu pod wodzą trenera Pana Zdzisława Gregorskiego, który wzbudził duży podziw wśród zgromadzonych w olkuskiej hali.