RODZINNE ROZGRYWKI SPORTOWE 2014/2015 – I RUNDA

Zdjęcie grupowe dzieci i rodziców podczas rodzinnych rozgrywek sportowych - 1 runda

26.10 pierwsza runda rozpoczęła cykl spotkań Rodzinnych Rozgrywek Sportowych w roku szkolnym 2014/2015. Rodziny, które przyszły do Hali Sportowo-Widowiskowej rozegrały turniej mini piłki halowej, rywalizowały w sprawnościowym torze przeszkód oraz sprawdzały swoją celność na symulatorze strzałów do bramki.

Do sportowych zmagań przystąpiły drużyny z dziećmi ze szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci z kl. I-III i dzieci z kl. IV-VI. Rozgrywki przebiegły w przyjaznej atmosferze, a uśmiech nie znikał z twarzy uczestników. Punkty zdobywane w poszczególnych konkurencjach wyłoniły zwycięzców I rundy. Wyniki:

Kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I – III

I m. Kocjan Szymon – SP nr 2 w Olkuszu
II m. Chmiest Bartosz – SP w Jaroszowcu
III m. Nowak Krzysztof – SP nr 4 w Olkuszu

Kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV -VI

I m. Kowal Kinga – SP nr 2 w Olkuszu
II m. Chmiest Mateusz – SP w Jaroszowcu
III m. Nowak Jan – SP nr 4 w Olkuszu

Kolejna runda odbędzie się w na krytej pływalni ZSPI nr 1 w Olkuszu, gdzie konkurencje będą rozgrywane w wodzie. Wystarczą podstawowe umiejętności pływackie, gdyż większość konkurencji to gry i zabawy takie jak: rzuty do celu, przeciąganie koła, wyławianie krążków. Słabiej pływające dzieci mogą korzystać z rękawków i kół do pływania.

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych ponieważ każda runda to wspaniała zabawa oraz szansa na odniesienie rodzinnego sukcesu.