RODZINNE ROZGRYWKI SPORTOWE – II RUNDA

Chłopiec podnosi ręce w geście zwycięstwa podczas rodzinnych rozgrywek sportowych - 2 runda

8.03 Rozstrzygnięta została II runda Rodzinnych Rozgrywek Sportowych. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami tym razem aktywnie uczestniczyły rywalizując w grach i zabawach na krytym basenie przy ZSPI nr 1 w Olkuszu.

Podczas zaplanowanych konkurencji umiejętności pływackie odgrywały drugorzędną rolę, najważniejszy był uśmiech i pozytywna energia, której w tym dniu nikomu nie zabrakło. Dzieciaki oraz rodzice dzielnie zdobywali punkty w 5 konkurencjach takich jak: wyścigi z deską, przeciąganie koła ratunkowego z dzieckiem, wodny tor przeszkód, rzuty do celu i wyławianie łyżek z wody. Suma zdobytych punktów wyłoniła zwycięzców.

Najlepsze rodziny w każdej kategorii wiekowej otrzymały nagrody rzeczowe i dyplomy. Fundatorem nagród był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu. Patronami medialnymi naszej imprezy był Przegląd Olkuski oraz Olkuszanin.pl.

Przed nami jeszcze dwie wiosenne rundy, na które już dziś serdecznie zapraszamy. Do udziału w tym rodzinnym cyklu spotkań można dołączyć w każdej chwili i niekoniecznie będąc sportowcem. Podczas zaplanowanych czterech rund trudność oraz poziom konkurencji nie wymaga szczególnej sprawności.

WYNIIKI >>>