MISTRZOSTWA OLKUSZA W TENISIE ZIEMNYM

Zdjęcie grupowe tenisistów podczas mistrzostw Olkusza w tenisie ziemnym na kortach w Olkuszu

01-03.05 podczas przedłużonego weekendu, na kortach MOSiR OSW „Czarna Góra” został rozegrany Turniej Tenisa Ziemnego o Mistrzostwo Olkusza.

Wzięło w nim udział 28 zawodników, podzielonych na dwie kategorie wiekowe: „Open” i „45+”. W każdej kategorii dodatkowo odbył się turniej pocieszenia dla tych tenisistów, którzy odpadli z rywalizacji pucharowej po pierwszym meczu.

Wyniki:

Kategoria „45+”: 1 m. – Tomasz Musiorski, 2 m. – Janusz Piasny, 3 m. – Rafał Sobczuk i Mariusz Jurkowski. Turniej pocieszenia wygrał Dariusz Krawczyk.

Kategoria „Open”: 1 m. – Paweł Pieczyrak, 2 m. – Bartosz Kocjan, 3 m. – Paweł Czarnota i Rafał Krawczyk. Turniej pocieszenia wygrał Paweł Czarnota.

Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu.