RODZINNE ROZGRYWKI SPORTOWE – III RUNDA

Dzieci na rowerach podczas Rodzinnych Rozgrywek Sportowych

22.05 na terenie Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego „Czarna Góra” została rozegrana III runda Rodzinnych Rozgrywek Sportowych, będąca jednocześnie finałem cyklu spotkań w roku szkolnym 2015/2016. Podczas spotkania dwuosobowe składy rodzin (dziecko + rodzic) brały udział w biegu połączonym z jazdą na rowerze.

Rywalizacja podczas zawodów odbywała się z podziałem na poszczególne kategorie: szkoła podstawowa kl. I-III, kl. IV-VI, gimnazjum oraz dorośli. Łączny czas pokonania trasy przez rodzica i dziecko plasował drużynę na odpowiednim miejscu w klasyfikacji końcowej. Po zakończeniu zmagań najlepsi otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wręczono również statuetki w klasyfikacji generalnej za udział w trzech rundach. Na podsumowanie wszyscy w rodzinnej atmosferze uczestniczyli w pikniku przygotowanym przez firmę AnGre.

Kolejny cykl spotkań o charakterze sportowo-rekreacyjnym skierowany do rodzin lubiących aktywnie spędzać wolny czas już za nami. Dziękujemy wszystkim biorącym udział oraz tym, którzy pomagali przy organizacji poszczególnych spotkań.

Wyniki III rundy:
Kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I – III

I m. Urszula Jureczko – SP nr 2 w Olkuszu
II m. Bartosz Chmiest – SP w Jaroszowcu
III m. Wojciech Knapczyk – SP w Ostrężnicy
Kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV -VI
I m. Szymon Knapczyk – SP w Ostrężnicy
II m. Mateusz Chmiest – SP w Jaroszowcu
III m. Justyna Foryś – SP w Bolesławiu
Kategoria: Szkoły Gimnazjalne
I m. Weronika Barczyk – Gimnazjum nr 1 w Olkuszu
II m. Kowal Kinga – Gimnazjum nr 3 w Olkuszu