Ferie z MOSiR-em 2017

Uczestnicy turnieju piłki nożnej podczas ferii z MOSiR-em 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu na tegoroczne zimowe ferie przygotował szeroką i różnorodną ofertę, aby czas wolny od nauki nie był czasem straconym. Przeprowadzono prawie 100 godzin zajęć, z których większość była przeznaczona dla uczniów szkół podstawowych. W ofercie znalazły się cykliczne zajęcia takie jak nauka i doskonalenie pływania zorganizowane na krytej pływalni przy ZSPI nr 1 (cieszące się olbrzymim zainteresowaniem), szkółka tenisa ziemnego, zajęcia fitness, animacje sportowe, akademia karate i samoobrony oraz nowe atrakcje: nauka jazdy na łyżwach i szkółka wspinaczki. Wszystkie zajęcia były prowadzone przez doświadczonych instruktorów, co gwarantowało wysoki poziom i dobrą zabawę. Lekcje na lodowisku prowadzili instruktorzy z krakowskiego klubu Walley, ABC wspinaczki ze Speleoklubu Olkusz, naukę pływania – Rodzinna Szkoła Pływania Jowity Gajos-Niewiary, tajniki karate i samoobrony – Klub Kyokushin Karate z Bukowna. Zajęcia fitness prowadziła Agata Bąchór, a tenis ziemny Rafał Krawczyk. Animacje sportowe, organizowane przez instruktorów MOSiR w każdy wtorek i czwartek, jak zawsze przyciągnęły najmłodszych. W zabawach „w zbijanego”, kółko i krzyżyk, rzuty do celu, „berek” itp. każde dziecko mogło poczuć się zwycięzcą, otrzymać pamiątkowy dyplom oraz nagrodę za czynne uczestnictwo.

Drugą grupą zajęć były turnieje sportowe organizowane w Hali Sportowo-Widowiskowej przeznaczone dla starszej młodzieży. Odbyły się turnieje halowej piłki nożnej, tenisa stołowego, siatkówki oraz triobasketu. Wyniki turniejów oraz galeria zdjęć znajdują się poniżej.

Udział we wszystkich zajęciach był bezpłatny. Gościny użyczyli nam Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Olkuszu i firma WM International, właściciel lodowiska Silver Ice.

Uczestnicy zajęć otrzymali dyplomy i słodycze, a najlepsi zawodnicy oraz drużyny biorące udział w turniejach i zawodach nagrody w postaci sprzętu sportowego i słodyczy. Zajęcia zorganizował i zapewnił nagrody i słodycze Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu.

Komunikat z turniejów sportowych i rekreacyjnych organizowanych w ramach „FERII z MOSiR-em 2017”

[fbgallery url=’https://www.facebook.com/pg/mosirolkusz/photos/?tab=album&album_id=469905986466569′]