Rodzinne Rozgrywki Sportowe – II runda

Uczestnicy Rodzinnych Rozgrywek Sportowych

26.02 w niedzielę na Krytej Pływalni w Olkuszu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował II Rundę Rodzinnych Rozgrywek Sportowych. Były to kolejne zawody z cyklu spotkań o charakterze sportowo – rekreacyjnym, rozgrywanym od października do maja, w którym biorą udział dwuosobowe drużyny (dziecko + rodzic) ze szkół podstawowych oraz gimnazjów.

Tym razem rodziny rywalizowały w specjalnie przygotowanych konkurencjach wodnych takich jak: pływanie z deską, holowanie koła ratunkowego z dzieckiem, przenoszenie ringo, zbieranie kręgli oraz wodny tor przeszkód. Zmagania przebiegały w rodzinnej atmosferze, a wspólny doping pozwolił na osiągnięcie rewelacyjnych wyników. Rywalizacja była bardzo wyrównana, konkurencje wymagały różnych umiejętności a każda drużyna znalazła zadanie, w którym była najlepsza, o czym świadczy miejsce ex aequo w końcowej klasyfikacji.

Najlepsze rodziny z każdej kategorii otrzymały dyplomy, słodkie upominki oraz nagrody rzeczowe. Fundatorem nagród był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu.

Zawody przeprowadzono we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym Integracyjnym nr 1 w Olkuszu. Patronem medialnym imprezy był Przegląd Olkuski.

Kolejne wiosenne spotkanie, odbędzie się w Parku Rekreacyjno-Krajobrazowym „Silver Park” w Olkuszu przy ul. Głowackiego.

Wyniki

[fbgallery url=’https://www.facebook.com/pg/mosirolkusz/photos/?tab=album&album_id=485476374909530′ column=’3′]