Rodzinne Rozgrywki Sportowe – III runda

Zwycięzcy rodzinnych rozgrywek sportowych na podium

23.04 rodziny z dziećmi ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych wzięły udział w trzeciej rundzie Rodzinnych Rozgrywek Sportowych. Mało optymistyczne prognozy pogody nie pozwoliły na rozegranie rundy w plenerze, w olkuskim „Silver Parku”, dlatego familijnych sportowców zaprosiliśmy do Hali Sportowo-Widowiskowej.

W trakcie spotkania drużyny rozegrały turniej w mini koszykówkę oraz rywalizowały w czterech konkurencjach sprawnościowych tj.: wyścigi w rzędach, rzuty piłką lekarską, skoki w dal i rzuty do celu.

Formuła familijnych rozgrywek zakłada wspólny udział rodziców i dzieci, którzy zdobywają punkty dla swojej rodziny wykonując razem poszczególne zadania. Aktywnie spędzane niedzielne przedpołudnia, za każdym razem dają wiele radości zarówno tym młodszym jak i starszym uczestnikom, którzy traktują spotkania jako dobrą zabawę oraz możliwość integracji z innymi rodzinami. Kolejną i jednocześnie finałową rundę tej edycji spotkań planujemy rozegrać 21 maja na terenie Ośrodka Sportowo Wypoczynkowego Czarna Góra.

WYNIKI

KLASYFIKACJA RODZIN

[fbgallery url=’https://www.facebook.com/pg/mosirolkusz/photos/?tab=album&album_id=519080344882466′ column=’3′]