Wakacje z MOSiR-em :)

Baner promujący wakacje z MOSiR-em 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu przygotował program imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży przebywających w Olkuszu w okresie wakacji. Swój wolny czas będą mogli zagospodarować biorąc udział w turniejach piłki nożnej, siatkówki plażowej, trio basketu, minigolfa oraz tenisa ziemnego. Najmłodsze dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy podczas organizowanych animacji sportowych.

Ponadto przez cały okres wakacji będzie prowadzona wakacyjna szkółka nauki i doskonalenia jazdy na rolkach, deskorolkach i hulajnogach w Silver Parku przy ulicy Głowackiego w Olkuszu. Poprzednie edycje zajęć cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, z których skorzystało wielu pasjonatów sportów ekstremalnych Szczegółowe informacje

Pierwszego sierpnia będziemy świadkami Lotnej oraz Górskiej Premii jednego z największych wyścigów kolarskich na Świecie Tour de Pologne, które zostały zlokalizowane w Srebrnym Grodzie. Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców Olkusza do przywitania peletonu oraz udziału w imprezach towarzyszących na Olkuskim Rynku.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olkuszu podczas wakacji będą współpracowali: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Olkuszu oraz Pablo Sport.

Patronat medialny objął Przegląd Olkuski.

Pełny Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych podczas wakacji