Ferie z MOSiR-em :)

Uczestnicy Ferii z MOSiR-em podczas zajęć nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach

W ofercie tegorocznych Ferii z MOSiR`em każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Od soboty 10 lutego do soboty 24 lutego przeprowadzono prawie 100 godzin zajęć sportowo-rekreacyjnych, takich jak: nauka i doskonalenie pływania, nauka jazdy na łyżwach, szkółka wspinaczki, akademia karate i samoobrony oraz animacje sportowe. Lekcje na lodowisku prowadzili instruktorzy z krakowskiego klubu Walley, ABC wspinaczki ze Speleoklubu Olkusz, naukę pływania – Rodzinna Szkoła Pływania Jowity Gajos-Niewiary, tajniki karate i samoobrony – Klub Kyokushin Karate z Bukowna. Animacje sportowe były prowadzone przemiennie przez instruktorów z MOSiR i KS „Flika”.

Program zajęć uzupełniły turnieje sportowe organizowane w Hali Sportowo-Widowiskowej przeznaczone dla starszej młodzieży. Rozegrano turnieje halowej piłki nożnej, tenisa stołowego oraz triobasketu. Wyniki turniejów oraz galeria zdjęć znajdują się poniżej.

Udział we wszystkich zajęciach był bezpłatny. Zajęcia odbywały się w Hali MOSiR, na basenie i ściance wspinaczkowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym Integracyjnym nr 1 w Olkuszu oraz na lodowisku Silver Ice.

Uczestnicy zajęć otrzymali dyplomy i słodycze, a najlepsi zawodnicy oraz drużyny biorące udział w turniejach nagrody w postaci sprzętu sportowego i słodyczy. Organizatorem zajęć i fundatorem nagród oraz słodyczy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu.

KOMUNIKAT

[fbgallery url=’https://www.facebook.com/pg/mosirolkusz/photos/?tab=album&album_id=682385751885257′ column=’3′]