Otwarty Turniej Siatkówki o Puchar Srebrnego Miasta

Zdjęcie najlepszych drużyn w Otwartym Turnieju Siatkówki o Puchar Srebrnego Miasta po dekoracji

18.03 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Olkuszu spotkało się 15 siatkarskich drużyn, aby powalczyć o Puchar Srebrnego Miasta w Otwartym Turnieju Siatkówki. Od godz. 8:30 zespoły podzielone na pięć grup, równolegle na trzech boiskach, rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Przepustkę do fazy półfinałowej otrzymali zwycięzcy grup eliminacyjnych: Volley Team Błyskawica Sosnowiec, Hilcus Olkusz, PKS Janusz, Silver Town, AKS Tawerna Rybnik i najlepsi z drużyn zajmujących II miejsce w grupie zespół Yolo, Sześć najlepszych półfinałowych drużyn trafiło do 2 grup, z których zwycięzcy zagrali w finale, natomiast mecz o trzecie miejsce odbył się między drużynami z drugich miejsc.

Po wyrównanych i bardzo emocjonujących pojedynkach w finale spotkały się drużyny PKS Janusz i Silver Town, a o trzecie miejsce, walczyły drużyny Volley Team Błyskawica Sosnowiec oraz AKS Tawerna Rybnik. W tym roku turniejowym zwycięstwem cieszyli się olkuszanie z Silver Town.

I m. SILVER TOWN Olkusz
II m. PKS JANUSZ Kraków
III m. VOLLEY TEAM BŁYSKAWICA Sosnowiec
IV m. AKS TAWERNA Rybnik

Najlepsze drużyny otrzymały puchary, medale, dyplomy oraz nagrody. Pamiątkową statuetką wyróżniono najlepszego zawodnika turnieju, którym został Karol Curyło z drużyny Silver Town. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie pod kierunkiem pana Tomasza Kwietnia.

Organizatorem turnieju i fundatorem nagród był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu.

WYNIKI

[fbgallery url=’https://www.facebook.com/pg/mosirolkusz/photos/?tab=album&album_id=702744243182741′ column=’3′]