Wakacje z MOSiR-em :)

Baner promujący Wakacje z MOSiR-em :)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu przygotował program imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży przebywających w Olkuszu w okresie wakacji. Swój wolny czas będą mogli zagospodarować biorąc udział w turniejach piłki nożnej, siatkówki plażowej, trio basketu, minigolfa oraz tenisa ziemnego. Najmłodsze dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy podczas organizowanych animacji sportowych.

Ponadto przez cały okres wakacji będzie prowadzona wakacyjna szkółka nauki i doskonalenia jazdy na rolkach, deskorolkach i hulajnogach w Silver Parku przy ulicy Głowackiego w Olkuszu. Poprzednie edycje zajęć cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, z których skorzystało wielu pasjonatów sportów ekstremalnych. Szczegółowe informacje

W pierwszy weekend września (01-02.09) zapraszamy ponownie do Silver Parku gdzie odbędzie się festiwal Olkusz Silver Games. Będziemy świadkami bardzo widowiskowych oraz finezyjnych trick’ów w wykonaniu najlepszych zawodników. Dodatkowo w sobotę (01.09) nasz park opanują kolory, radość oraz tańce, a wszystko za sprawą eksplozji kolorów czyli wspaniałej zabawy z kolorowym pyłem w tle.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olkuszu podczas wakacji będzie współpracował: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Olkuszu.

Patronat medialny objął Przegląd Olkuski.

Regulamin
Szczegółowy harmonogram wszystkich zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych podczas wakacji