Rajd Rowerowy Szlakiem Kordonów Granicznych oraz Marsz Nordic Walking

Uczestnicy podczas Rajdu Rowerowego Szlakiem Kordonów Granicznych oraz Marszu Nordic Walking

1.07 Niesułowice stały się kolejnym punktem na mapie rajdów rowerowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu. Tradycyjnie do współpracy przy organizacji Rajdu Rowerowego Szlakiem Kordonów Granicznych przyłączyło się Sołectwo Niesułowice oraz sąsiadujące ze sobą gminy Olkusz, Bukowno i Trzebinia.

Co prawda z początkiem wakacji pogoda nas nie rozpieszcza, ale tym razem oszczędziła miłośników turystyki rowerowej i pieszej. Na starcie przeszło 20 kilometrowej trasy rowerowej oraz 7 kilometrowej trasy nordic walking stanęło niemal stu amatorów aktywnego wypoczynku. Uczestnicy mieli okazję podziwiać urokliwe zakątki okolic Niesułowic, Płok, Podlesia oraz Żurady. Po powrocie na miejsce w przyjaznej atmosferze, przy wspólnym grillu odbyło się zakończenie imprezy oraz rozdanie nagród, wśród których były trzy rowery ufundowane przez gminy Olkusz, Bukowno i Trzebinię.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz samorządom lokalnym i osobom, które włączyły się organizacyjnie w przygotowanie Rajdu Rowerowego Szlakiem Kordonów Granicznych oraz Marszu Nordic Walking.
[fbgallery url=’https://www.facebook.com/pg/mosirolkusz/photos/?tab=album&album_id=778356642288167′ column=’3′]