XXII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz

Zwycięzcy na podium podczas XXII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz

24.11 w Hali Sportowo-Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu został rozegrany XXII Turniej Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Sosnowieckiej o Puchar Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz. Swój udział zgłosiło 95 zawodników z 19 dekanatów, którzy startowali w 5 kategoriach. W klasyfikacji zespołowej został wyłoniony najlepszy dekanat. Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym do dwóch przegranych spotkań. Zwycięzcy otrzymali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.