Otwarcie Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego OSW „Czarna Góra” w Olkuszu

Plakat promujący Kompleks Basenowo-Rekreacyjny OSW "Czarna Góra" w Olkuszu 2019

Zapraszamy do korzystania z Kompleksu Basenowo – Rekreacyjnego OSW „Czarna Góra” w Olkuszu od 20.06.2019 r. (czwartek). Kompleks czynny w godz. 9:00 – 19:00.

Kompleks to baza sportowo-wypoczynkowa, która mamy nadzieję spełni oczekiwania każdego miłośnika zdrowego i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy: basen sportowy o wymiarach 50 x 20 m oraz zespół sześciu brodzików gdzie znajdują się atrakcje wodne takie jak zjeżdżalnia wodna „Anakonda” o dł. 64 m, sztuczna rzeka, hydromasaże, wodny parasol i jeż.

Do dyspozycji odwiedzających jest także zaplecze sportowe: 18 pól do minigolfa, boiska sportowe o nawierzchni tartanowej do koszykówki, siatkówki i boisko do siatkówki plażowej oraz stół do tenisa stołowego.

Dla najmłodszych czeka plac zabaw z największą jego atrakcją czyli statkiem piratów, który osiadł na „piaszczystej plaży” 😊.

Dodatkowo w ramach programu Wakacje z MOSiR-em przez cały okres wakacji prowadzone będą turnieje oraz animacje sportowe dla dzieci i młodzieży przebywających na terenie kompleksu.

Cennik biletów wstępu na Kompleks Basenowo-Rekreacyjny OSW „Czarna Góra” (128 KB, PDF)