ZAPRASZAMY NA KORTY MOSiR OLKUSZ W OSW „CZARNA GÓRA”

Slajder promujący rezerwacje kortów tenisowych online

Od 1 maja Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu zaprasza na korty przy ulicy Żuradzkiej. Korzystanie z kortów mieści się w aktualnie obowiązujących limitach dla obiektów sportowych na powietrzu, tj. może w nim przebywać nie więcej niż 50 osób, bez udziału publiczności a uczestników obowiązuje reżim sanitarny tj.

  • dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt;
  • 15-minutowy bufor czasowy między zakończeniem gry a użyciem kortu przez kolejnych graczy, umożliwiający bezkontaktową wymianę graczy. Przerwa jest wliczona w godziny gry i będzie wykorzystana na dezynfekcję urządzeń na korcie;
  • gracze mogą korzystać tylko i wyłącznie z osobistego sprzętu treningowego, na obiekcie nie ma wypożyczalni sprzętu treningowego.

Dozowniki do dezynfekcji rąk są udostępnione na każdym korcie.

W sezonie 2021 nie zmieniają się ceny i warunki korzystania z kortów. Rezerwacji bieżącej należy dokonać poprzez system rezerwacji tenis4U, równocześnie wnosząc, przez system płatności online, wymaganą opłatę wg. cennika.

System rezerwacji działa od 01.05.2021 r. Cennik opłat za korty jest dostępny w systemie tenis4U w zakładce „Informacje”.

Opłaconą rezerwację można odwołać do 12 godzin przed rozpoczęciem zaplanowanej godziny gry poprzez system rezerwacji tenis4U. Zwrot opłaty zostanie dokonany przez system płatności online na konto, z którego dokonana została płatność.

Więcej szczegółów dot. rezerwacji znajduje się w regulaminie kortów (w zakładce „Informacje”). Informacji udziela także obsługa kortów pod numerem telefonu: 511 593 896.