Potyczki sportowe – Lekkoatletyka na wesoło

Uczestnicy Potyczek sportowych - lekkoatleyka na wesoło

31 sierpnia we wtorek, odbyły się ostatnie zajęcia „Potyczek sportowychLekkoatletyka na wesoło” organizowanych w ramach „Wakacji z MOSiR`em 2021”. Padający deszcz uniemożliwił przeprowadzenie zajęć na stadionie lekkoatletyczno – piłkarskim i zajęcia odbyły się w salce gimnastycznej w Hali MOSiR. Jedenastka dzieci z entuzjazmem rywalizowała w 3 punktowanych konkurencjach i równie ochoczo brała udział w grach.

Po 3 konkurencjach na podium znaleźli się:

 1. Maciek Knechciak
 2. Antoś Pasternak
 3. Piotr Żurek

Na zakończenie podsumowaliśmy punkty, które dzieci zdobywały na wszystkich zajęciach „Lekkoatletyki na wesoło” w lipcu i w sierpniu. Na końcowy wynik miały wpływ punkty zdobyte w trakcie 5 zawodów oraz frekwencja na zajęciach i aby zostać sklasyfikowanym, należało uczestniczyć w co najmniej dwóch zajęciach.

Najlepsza trójka:

 1. Antoś Pasternak
 2. Maciek Knechciak
 3. Antoś Cieśla

Na kolejnych miejscach znaleźli się:

 1. Aniela Kocjan
 2. Laura Cieśla
 3. Maja Pacia
 4. Piotr Żurek
 5. Kuba Pasternak
 6. Mikołaj Żurek
 7. Emilka Balcerak

We wszystkich zajęciach w lipcu i sierpniu wzięło udział 16 dzieci, w tym 6 uczestniczyło tylko w jednych zajęciach i dla nich przewidzieliśmy upominki pocieszenia.

Wszystkie obecne dzieci odebrały nagrody, a te, które nie mogły przyjść na zajęcia, zostaną poinformowane jak mogą odebrać upominki.

Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięskiej dziesiątce i zapraszamy na zajęcia „Wakacji z MOSiR`em 2022”.