Kolejne inwestycje oddane do użytku

Nowa alejka w Silver Parku

Pod koniec listopada 2021 r. zakończyły się odbiory techniczne następnych inwestycji, służących już najmłodszym i nieco starszym Mieszkańcom Miasta i Gminy Olkusz. Są to dwa place zabaw – przy Szkole Podstawowej w Zawadzie i przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Olkuszu, a także ulica M. Dąbrowskiej w Sienicznie i alejka pieszo-jezdna na terenie Parku Rekreacyjno-Krajobrazowego Silver Park. Łączna wartość prac wyniosła 257 tys. złotych.

– Z zakończonych właśnie zadań najbardziej zadowoleni będą najmłodsi mieszkańcy naszej gminy. Inwestowaliśmy w place zabaw, ale także w drogę przy Szkole Podstawowej w Sienicznie oraz w Silver Parku, z którego tak chętnie korzystają dzieci i młodzież. Oczywiście – planujemy i realizujemy więcej inwestycji, z których wkrótce będą mogli korzystać mieszkańcy, także młode pokolenia – komentuje Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Nowa alejka w Silver Parku

W Parku Rekreacyjno-Krajobrazowym Silver Park wytyczono nowe alejki pieszo-jezdne. W niedalekiej przyszłości zostaną one dodatkowo oświetlone.

Źródło: www.umig.olkusz.pl