Mikołajkowy Turniej Charytatywny „Gramy dla Oskara”

Zawodnicy podczas Mikołajkowego Turnieju Charytatywnego "Gramy dla Oskara"

05.12 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Olkuszu odbył się Mikołajkowy Turniej Charytatywny „Gramy dla Oskara”. Organizatorem turnieju był OKS Słowik Olkusz we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olkuszu. W mikołajkowym turnieju piłki nożnej wzięło udział około 150 młodych piłkarzy.

Do południa w zawodach walczyły drużyny z rocznika 2015: OKS Słowik Olkusz (I i II drużyna), Champions Olkusz, Jura Team Ogrodzieniec, Szczakowianka Jaworzno, AP MKS Trzebinia (I i II drużyna), Piliczanka Pilica, AP MGHKS Bolesław Bukowno, AP Przemsza Klucze, FA Będzin oraz WAP Wolbrom MP.

W godzinach popołudniowych do rywalizacji przystąpili starsi adepci piłki nożnej urodzeni w roku 2012: Słowik Olkusz, Wisła Kraków (I i II drużyna), Stadion Śląski Chorzów Oraz APN SMS Tychy.

Po zmaganiach najmłodszych w meczu pokazowym spotkali się trenerzy i seniorzy OKS Słowik Olkusz, który zakończył się remisem 2:2.

W czasie imprezy organizatorzy przeprowadzili zbiórkę publiczną oraz wiele licytacji gadżetów sportowych na rzecz Oskara.