FERIE Z MOSiR`em 2022 – STREFA GIER

Slajder promujący Strefę gier

17.01 rozpoczyna się zimowa przerwa w nauce a wraz z nią zajęcia „Ferie z MOSiR`em 2022”, przeznaczone dla dzieci i młodzieży mieszkających lub uczących się na terenie miasta i gminy Olkusz.

Przez dwa tygodnie, w każdy wtorek i czwartek, organizujemy zajęcia w Strefie gier, gdzie będzie można zagrać w sportowe gry towarzyskie: darta, piłkarzyki, tenis stołowy i planszówki. Zajęcia są przeznaczone dla nastolatków, młodzieży ze szkół podstawowych z klas V-VIII.

Zajęcia zaczynają się o godz. 10 i będą przebiegać zgodnie z planem:

godz. 10.00 – przyjmowanie zgłoszeń i rozgrzewka – czyli każdy może trenować dowolną grę.

godz. 11.00 –  rozgrywki, w poszczególne dni będzie punktowana inna gra.

godz. 13.00 – 13.30 zakończenie rozgrywek  i do 14.00 czas na dowolny trening.

Zajęcia są bezpłatne i  odbędą się w sali lustrzanej. Uczestnik powinien mieć strój sportowy oraz obuwie zmienne.

Przed zajęciami należy przekazać prowadzącym pisemną zgodę rodziców na udział w zajęciach oraz oświadczenie o stanie zdrowia. Wzór zgody na udział w zajęciach jest zintegrowany z oświadczeniem o stanie zdrowia uczestnika zajęć „Ferie z MOSiR`em 2022” i stanowi załącznik nr 3 do regulaminu” Ferii z MOSiR`em 2022”. Wzór zgody można znaleźć także poniżej.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzania wolnego czasu, gwarantujemy dobrą zabawę i wiele emocji. Na zakończenie cyklu rozgrywek zapewniamy nagrody rzeczowe za wyniki sportowe i udział w minimum 2 zajęciach.

Oświadczenie i zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w strefie gier