Półmetek „Ferii z MOSiR’em 2022”

21.01. Pierwszy tydzień „Ferii z MOSiR`em 2022”  już za nami. Zakończyły się treningi „ABC tenisa ziemnego”, jeden cykl „Nauki i doskonalenia pływania” oraz „Animacje sportowe”. Dziękujemy wszystkim za udział w zajęciach. Mamy nadzieję, że uczestnicy poza tym, że aktywnie spędzili czas, to dobrze się bawili i zdobyli nowe umiejętności. Gratulujemy zwycięzcom konkursów rozegranych w ramach „Animacji sportowych”.

Jutro, w sobotę 22.01.2022 r. odbędzie się trening piłkarski ze „Słowikiem”. Młodych piłkarzy zapraszamy do hali MOSiR na godz. 10.00.

W poniedziałek 24.01 o godz. 10:00, też w  hali MOSiR  w Olkuszu, zaczynają się turnieje tenisa stołowego, prowadzone wspólnie z sekcją tenisa stołowego LKS „Kłos” Olkusz. Zapraszamy do udziału w nich dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich.

W przyszłym tygodniu  będzie ciąg dalszy zajęć „XXVIII Akademię Karate i Samoobrony”, codziennie od poniedziałku do piątku, w godz. 17:00-18:30, a na basenie w ZSPI 1 w Olkuszu 5 – dniowy cykl zajęć zaczną 3 nowe grupy dzieci i młodzieży.