II Turniej Tenisowy Orlich Gniazd

Plakat promujący II Turniej Tenisowy Orlich Gniazd

W dniach 16-17 lipca na kortach ziemnych OSW „Czarna Góra” w Olkuszu odbędzie się II Turniej Tenisowy Orlich Gniazd. Organizatorem turnieju jest FUNDACJA TENNIS OPEN a współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Pan Roman Piaśnik. Organizatorzy zapraszają amatorki i amatorów tenisa do uczestnictwa w wydarzeniu. Turniej zostanie rozegrany w czterech kategoriach: singiel kobiet, singiel męski, debel kobiet oraz debel męski. W zależności od ilości zgłoszeń może zostać utworzona dodatkowa kategoria wiekowa w singlu męskim.

Zapisów do turnieju należy dokonywać na stronie www.tennis-open.pl, mailowo: biuro@tennis-open.pl lub telefonicznie 609 271 277. Szczegółowych informacji udziela organizator turnieju pod w/w numerem telefonu.

Miło jest Was poinformować, że podczas turnieju będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Zarówno na korcie jak i w konkursach. Turniej wspiera wiele firm, dlatego zachęcamy do zapisywania się na to wydarzenie. Będzie można zdobyć samochód marki Skoda (na wybrany przez siebie weekend 😊) przekazany przez LEMIR SKODA lub spędzić (wraz z osobą towarzyszącą) weekend w przepięknym i cichym Dworze Rychwałd. Będą też nagrody ufundowane przez Centrum Medyczne POLIMED, Agencję Pracy DERKSEN, Wydawnictwo DRAGA.

Patronat medialny nad imprezą objął Przegląd Olkuski.