I WOJEWÓDZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W KATEGORII SENIORÓW

04.09 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Olkuszu odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii seniorów. Organizatorem WTK Seniorów dla zawodniczek i zawodników posiadających licencje zawodniczą PZTS był Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego we współpracy z sekcją tenisa stołowego LKS „Kłos” w Olkuszu i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olkuszu. W zawodach uczestniczyło 78 osób: 22 zawodniczki i 56 zawodników. W turnieju seniorek triumfowała Natalia Gajewska (KS Bronowianka Kraków), przed Aleksandrą Garb (KS Gorce Nowy Targ). Trzecie miejsce zajęła Kamila Kiliszek (KS Bronowianka Kraków). W turnieju seniorów zwyciężył Daniel Lis (UKS Olesno), drugie miejsce zajął Jakub Michalczyk (UKS Płomień Limanowa), a na najniższym stopniu podium stanął Dawid Kosmal (UKS Płomień Limanowa).