„FERIE Z MOSIR`EM 2023” – TENIS STOŁOWY

ferie tenis tołowy

30 stycznia w pierwszym dniu „Ferii z MOSiR`em 2023” zapraszamy na tenis stołowy, na pierwszy z trzech turniejów, który poprowadzą trenerzy  z LKS „Kłos” Olkusz – sekcji tenisa stołowego. Zawody będą rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe kl. I-IV, V-VIII oraz szkoły średnie. W każdym dniu uczestnicy otrzymają punkty za zdobyte miejsce, co pozwoli wyłonić na ostatnim spotkaniu (3 lutego, w piątek) najlepszych zawodników w każdej kategorii. Trójka zwycięzców w każdej kategorii otrzyma medale i upominki.

W zajęciach mogą wziąć udział także osoby, które jeszcze nie potrafią grać. Trenerzy wprowadzą ich w tajniki gry białą piłeczką. Dodatkowo jeden ze stołów będzie do dyspozycji rodziców/opiekunów dzieci, aby i oni aktywnie spędzili czas.

Turnieje i nauka gry w tenisa stołowego odbędą się w poniedziałek 30.01, środę 01.02 i w piątek 03.02, w godz. 10.00 – 14.00. Zapraszamy!

UWAGA!

Na zajęciach w Hali Sportowo – Widowiskowej uczestników i osoby towarzyszące (rodzice, opiekunowie, rodzeństwo itp.) obowiązuje miękkie obuwie sportowe o jasnej podeszwie.

 

Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział w turniejach tenisa stołowego