Rodzinne Rozgrywki Sportowe – III Runda

W niedzielę 21 maja, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu zaprasza dwuosobowe drużyny, składające się z dzieci i rodziców, do udziału w III rundzie „Rodzinnych Rozgrywek Sportowych”. Nadchodzące spotkanie w Silver Parku zakończy trzynastą edycję wydarzenia i jednocześnie będzie okazją do podsumowania całego cyklu.

W programie III rundy znajdują się następujące konkurencje: bieg połączony z jazdą na rowerze oraz sprawnościowy tor przeszkód. Podobnie jak w trakcie dwóch pierwszych spotkań, jakie odbyły się pod koniec października ubiegłego roku i w połowie marca, także w tej rundzie trzy najlepsze zespoły w każdej kategorii, otrzymają nagrody rzeczowe. Ponadto punkty zdobyte przez rodziny zostaną doliczone do klasyfikacji generalnej, a na koniec niedzielnych zmagań nastąpi dekoracja najlepszych rodzin w całym cyklu. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe puchary.

Finałowa Runda „Rodzinnych Rozgrywek Sportowych” rozpocznie się w niedzielę 21 maja o godz. 10:30, na terenie Parku Rekreacyjno – Krajobrazowego „Silver Park” przy ul. Głowackiego. W razie opadów deszczu rywalizacja zostanie przeniesiona do Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Wiejskiej 1a. Zapisy przyjmujemy w miejscu rozgrywek, od godz. 10:00.

Przypominamy, że w całym cyklu rodziny rywalizują w podziale na trzy kategorie wiekowe:
– przedszkolaki z grup zerowych
– dzieci ze szkół podstawowych klasy 1-3
– dzieci ze szkół podstawowych klasy 4-6

Zapraszamy do udziału rodziny, które już startowały w poprzednich rundach, jak i nowych uczestników. Każdy ma jeszcze szansę stanąć do rodzinnej rywalizacji. Zapowiada się dobra zabawa w sportowej atmosferze i miejmy nadzieję, że przy sprzyjającej aurze. Do zobaczenia!