Młodzieżowe Mistrzostwa Małopolskiego Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym

Zawodnik serwuje w tenisie stołowym

W najbliższą niedzielę 28 maja, w Olkuszu odbędą się Mistrzostwa Małopolskiego Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Rywalizacja w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ulicy Wiejskiej 1a, toczyć się będzie w trzech kategoriach wiekowych: młodzik, kadet oraz junior.

Przed nami kolejna tenisowa impreza rangi mistrzowskiej, która zawita do Srebrnego Miasta. Tym razem o prymat w województwie powalczy młodzież. Prawo startu w zawodach mają członkowie klubów Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe, uczniowie szkół oraz zawodnicy niezrzeszeni z terenu Małopolski.

Rywalizacja prowadzona będzie w trzech rocznikach: młodziczka/młodzik (2010 i młodsi), kadet/kadetka (2008-2009) i junior/juniorka (2004-2007). Zwycięzcy każdej kategorii oraz zawodniczki i zawodnicy z drugich miejsc, oprócz dyplomów oraz okolicznościowych statuetek, zyskają prawo startu w Ogólnopolskich Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Tenisie Stołowym.

Początek mistrzostw o godz. 9:30. Wstęp na trybuny bezpłatny.

Organizatorzy zawodów: Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie, Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Olkuszu, Ludowy Klub Sportowy „Kłos” Olkusz oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu.