Aktywny Dzień Dziecka

W czwartek 1 czerwca, obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka i z tej okazji w olkuskim Silver Parku, przygotowaliśmy dla najmłodszych specjalną strefę animacji. Zabawy, tory przeszkód, konkurencje zręcznościowe i kolorowanki – czyli wszystko to, co najmłodsi lubią najbardziej!

Dopisała frekwencja i pogoda, więc w czwartkowe popołudnie przy ulicy Głowackiego działo się naprawdę sporo. Graliśmy w sprawnościowego „wygibajtusa”, trafialiśmy do celu, biegaliśmy do mety i trochę potańczyliśmy. W międzyczasie powstawały prawdziwe dzieła sztuki związane z obiektami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu.

Co bardzo nas cieszy, głównymi bohaterami wydarzenia byli najmłodsi, ale i rodzice chętnie uczestniczyli w prowadzonych animacjach. W końcu, każdy z nas niezależnie od wieku, ma coś w sobie z dziecka. To był dobry, aktywny czas. Dziękujemy za obecność i raz jeszcze w kierunku dzieci wysyłamy najlepsze życzenia, aby uśmiechy ze zdjęcia towarzyszyły Wam każdego dnia!

Skoro Dzień Dziecka, to nie mogło zabraknąć drobnych upominków z naszej strony, którymi obdarowani zostali wszyscy uczestnicy wydarzenia.

Do zobaczenia przy okazji zbliżających się wakacji! Jak co roku będziemy Wam w nich towarzyszyć. Szczegóły wkrótce!

Galeria zdjęć z czwartkowego spotkania w Silver Parku dostępna jest TUTAJ.