Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego SHOCK DANCE

Plakat promujący Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego Shock Dance

19 maja w Hali Sportowo-Widowiskowej w Olkuszu odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego SHOCK DANCE vol. 2. pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz Romana Piaśnika. Wydarzenie przyciągnie setki tancerzy z kilkudziesięciu miast z całej Polski. Tancerze zaprezentują się w stylach nowoczesnych jak hip hop i street dance, poprzez inne formy tańca, w których będzie różnorodność styli od mażoretek, cheerleaderek po style jazz i współczesny. Na „parkiecie” hali zaprezentują się dzieci w kategorii 6 lat jak i starsze poprzez młodzież do kategorii dorosłych.

Zapowiada się piękne wydarzenie pełne pozytywnej energii i pasji do tańca. Shock Dance Festiwal ma na celu promowanie tańca wśród dzieci i młodzieży oraz integrację środowiska tanecznego. Zapraszamy również publiczność do podziwiania kunsztu tanecznego tancerzy oraz dopingowania w ich wspaniałej pasji.

Bilety w cenie 40,00 zł do nabycia w dniu imprezy w kasie przy wejściu głównym w hali przy Wiejskiej 1a. Dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie.

Organizatorem festiwalu jest Klub Sportowy Akademia Tańca AS, który jest organizatorem wielu wydarzeń tanecznych. Festiwal został podzielony na trzy bloki tematyczne. W pierwszym w godz. 8:30 – 12:30 zobaczymy występy Hip-Hop & Street Dance, w drugim w godz. 14:00 – 16:00 uczestnicy zaprezentują inne formy tańca, natomiast w bloku trzecim zaplanowanym na godz. 17:00 – 19:50 będziemy świadkami występów w etiudach tanecznych.