FERIE Z MOSiR`em 2024 ZAPISY NA ZAJĘCIA Z LIMITEM MIEJSC

Od 5 lutego od. godz. 7.00 rozpoczynają się zapisy na zajęcia  „Naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach”, „ABC wspinaczki” oraz „ABC tenisa ziemnego”. Prosimy o poważne i odpowiedzialne zgłaszanie dzieci na te zajęcia, tzn. tylko wtedy, gdy dziecko może  uczestniczyć we wszystkie dni, od poniedziałku do piątku. Zapisy telefonicznie pod numerami 32 649 44 88, 600 048 721 (podajemy następujące dane: imię i nazwisko, rok urodzenia, miejscowość zamieszkania, szkołę, numer kontaktowy).

1. Nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach to cykl pięciu zajęć tygodniowo, które poprowadzą instruktorzy ze szkoły Free Skater z Rudy Śląskiej.

Termin:

  • 12 – 16.02.2024 r.: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek.
  • 19 – 23.02.2024 r.: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek.

Miejsce: Lodowisko – Rynek Olkusz.

Godziny zajęć:

– godz. 9:00 – 10:00,

– godz. 10:00 – 11:00.

Wstęp dla uczestników zajęć jest bezpłatny, opłatę należy jedynie ponieść w kwestii ewentualnego wypożyczenia łyżew.

Uwagi: Ubiór powinien być adekwatny do temperatury, ale nie krępujący ruchów, dobrze ubrać się na tzw. „cebulkę”. Konieczne są ciepłe rękawiczki (dobrze mieć drugą parę na przebranie), czapka lub opaska. Odradzamy stosowanie ochraniaczy (np. plastikowych na nadgarstki), przy upadku utrudniają podparcie się, za to zwiększają poślizg. Kaski mogą się przydać dla najmłodszych, którzy stawiają pierwsze kroki na lodzie (mogą to być kaski rowerowe). Kaski nie są obowiązkowe, decyzję pozostawiamy rodzicom. Jeśli rodzice będą planowali zakup łyżew dla dzieci, mogą się oczywiście skonsultować z instruktorami, na co zwrócić uwagę przy wyborze.

2. „ABC tenisa ziemnego” to cykl pięciu zajęć w I tygodniu ferii zimowych, które poprowadzi instruktorka tenisa ziemnego Pani Katarzyna Kulig oraz pracownicy MOSiR w Olkuszu.

Termin:

  • 12 – 16.02.2024 r.: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek.

Miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa, ul. Wiejska 1a.

Godziny zajęć:

– godz. 13.15 zajęcia dla dzieci, które jeszcze nie potrafią grać;

– godz. 14.15 zajęcia dla dzieci chcących doskonalić umiejętności.

Uwagi: Trener dysponuje ograniczoną liczbą rakiet do gry, dlatego prosimy uczestników o przynoszenie własnego sprzętu. Wymagane zmienne obuwie oraz strój sportowy.

3. „ABC wspinaczki” to cykl pięciu zajęć w II tygodniu ferii zimowych, które poprowadzą instruktorzy ze Stowarzyszenia Speleoklub Olkusz.

Termin:

  • 19 – 23.02.2024 r.: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek.

Miejsce: Zespół Szkolno-Przedszkolny Integracyjny nr 1, ul. Kochanowskiego 2 w Olkuszu (SP nr 2) – sala ze ścianką wspinaczkową.

Godziny zajęć:

– godz. 12:30 – 13:30,

– godz. 13:30 – 14:30.

Uwagi: Wymagane zmienne obuwie oraz strój sportowy.

Warunkiem udziału w każdych zajęciach „Ferie z MOSiR-em 2024” jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych. Wzór oświadczenia i zgody można znaleźć poniżej.

Zapraszamy do zapoznania się pozostałą ofertą zajęć i do aktywnego spędzania wolnego czasu. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Gwarantujemy dobrą zabawę, a w turniejach i konkursach nagrody.

Oświadczenie i zgoda rodzica/opiekuna na udział osoby niepełnoletniej w Nauce i doskonaleniu jazdy na łyżwach

Oświadczenie i zgoda rodzica/opiekuna na udział osoby niepełnoletniej w ABC Wspinaczki

Oświadczenie i zgoda rodzica/opiekuna na udział osoby niepełnoletniej w ABC Tenisa Ziemnego