19:30 - 21:30 Mecz piłki nożnej seniorów KS PKM Olkusz – Zieleniczanka Zielonki (sparing) 28 lutego, 19:30 - 21:30 Mecz piłki nożnej seniorów KS PKM Olkusz – Zieleniczanka Zielonki (sparing)
09:00 - 13:00 Turniej dla dzieci szkolnych – SPR Olkusz 2 marca, 09:00 - 13:00 Turniej dla dzieci szkolnych – SPR Olkusz
09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej młodzików AP Champions – Champions Miechów (sparing) 2 marca, 09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej młodzików AP Champions – Champions Miechów (sparing)
12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy młodszych: OKS Słowik Olkusz – Dłubnia Trzyciąż (sparing) 2 marca, 12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy młodszych: OKS Słowik Olkusz – Dłubnia Trzyciąż (sparing)
09:00 - 15:00 Turniej Charytatywny „Gramy o zdrowie Kingi” – turniej halowej piłki nożnej drużyn dziecięcych z roczników 2016 i 2017 3 marca, 09:00 - 15:00 Turniej Charytatywny „Gramy o zdrowie Kingi” – turniej halowej piłki nożnej drużyn dziecięcych z roczników 2016 i 2017
09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy: OKS Słowik Olkusz – Błękitni Modlnica (sparing) 3 marca, 09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy: OKS Słowik Olkusz – Błękitni Modlnica (sparing)
12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej seniorów KS PKM Olkusz – Sarmacja Będzin (sparing) 3 marca, 12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej seniorów KS PKM Olkusz – Sarmacja Będzin (sparing)
09:00 - 14:00 Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu 4 marca, 09:00 - 14:00 Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu
09:00 - 14:00 Powiatowa licealiada młodzieży: piłka ręczna – chłopcy 5 marca, 09:00 - 14:00 Powiatowa licealiada młodzieży: piłka ręczna – chłopcy
19:30 - 21:30 Mecz piłki nożnej seniorów KS PKM Olkusz – Zieleniczanka Zielonki (sparing) 6 marca, 19:30 - 21:30 Mecz piłki nożnej seniorów KS PKM Olkusz – Zieleniczanka Zielonki (sparing)
09:30 - 14:00 Miejsko-Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej: tenis stołowy indywidualny – dziewczęta i chłopcy 8 marca, 09:30 - 14:00 Miejsko-Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej: tenis stołowy indywidualny – dziewczęta i chłopcy
09:00 - 17:00 Memoriał Romana Nowosada: turniej piłki ręcznej 9 marca, 09:00 - 17:00 Memoriał Romana Nowosada: turniej piłki ręcznej (dzień 1)
09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy: OKS Słowik Olkusz – Progress Andrychów (sparing) 9 marca, 09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy: OKS Słowik Olkusz – Progress Andrychów (sparing)
11:00 - 12:30 Mecz piłki nożnej młodzików młodszych: OKS Słowik Olkusz – Szczakowianka Jaworzno 9 marca, 11:00 - 12:30 Mecz piłki nożnej młodzików młodszych: OKS Słowik Olkusz – Szczakowianka Jaworzno
09:00 - 17:00 Memoriał Romana Nowosada: turniej piłki ręcznej 10 marca, 09:00 - 17:00 Memoriał Romana Nowosada: turniej piłki ręcznej (dzień 2)
09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej seniorów KS PKM Olkusz – MKS Trzebinia (sparing) 10 marca, 09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej seniorów KS PKM Olkusz – MKS Trzebinia (sparing)
12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy młodszych: OKS Słowik Olkusz – Wilga Kraków 10 marca, 12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy młodszych: OKS Słowik Olkusz – Wilga Kraków
08:30 - 13:00 Miejsko-Gminne i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej: indywidualny tenis stołowy – dziewczęta i chłopcy. 11 marca, 08:30 - 13:00 Miejsko-Gminne i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej: indywidualny tenis stołowy – dziewczęta i chłopcy.
09:00 - 14:00 Powiatowa licealiada młodzieży: piłka ręczna – dziewczęta 13 marca, 09:00 - 14:00 Powiatowa licealiada młodzieży: piłka ręczna – dziewczęta
10:00 - 14:00 Powiatowe igrzyska dzieci: drużynowy tenis stołowy – dziewczęta i chłopcy 15 marca, 10:00 - 14:00 Powiatowe igrzyska dzieci: drużynowy tenis stołowy – dziewczęta i chłopcy
08:00 - 16:00 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa NSZZ Solidarność – Koksownia Przyjaźń 16 marca, 08:00 - 16:00 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa NSZZ Solidarność – Koksownia Przyjaźń
09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy: OKS Słowik Olkusz – AP21 Chrzanów (sparing) 16 marca, 09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy: OKS Słowik Olkusz – AP21 Chrzanów (sparing)
12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej juniorów: OKS Słowik Olkusz – Słomniczanka Słomniki (sparing) 16 marca, 12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej juniorów: OKS Słowik Olkusz – Słomniczanka Słomniki (sparing)
08:00 - 18:00 Otwarty Turniej Siatkówki o Puchar Srebrnego Miasta 17 marca, 08:00 - 18:00 Otwarty Turniej Siatkówki o Puchar Srebrnego Miasta
09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej seniorów KS PKM Olkusz – Górnik Sosnowiec (sparing) 17 marca, 09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej seniorów KS PKM Olkusz – Górnik Sosnowiec (sparing)
12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy: Akademia Piłki Nożnej – Kmita Zabierzów (sparing) 17 marca, 12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy: Akademia Piłki Nożnej – Kmita Zabierzów (sparing)
10:00 - 13:00 Rejonowa licealiada młodzieży: piłka ręczna – dziewcząt 18 marca, 10:00 - 13:00 Rejonowa licealiada młodzieży: piłka ręczna – dziewcząt
13:00 - 15:00 Powiatowa licealiada młodzieży: drużynowy tenis stołowy – dziewczęta i chłopcy 18 marca, 13:00 - 15:00 Powiatowa licealiada młodzieży: drużynowy tenis stołowy – dziewczęta i chłopcy
19:30 - 22:00 Mecz V ligi tenisa stołowego: LKS „Kłos” Olkusz II – TKKF Top Spin Kraków 19 marca, 19:30 - 22:00 Mecz V ligi tenisa stołowego: LKS „Kłos” Olkusz II – TKKF Top Spin Kraków
19:30 - 21:30 Mecz piłki nożnej juniorów i seniorów: OKS Słowik Olkusz – Promień Przeginia (sparing) 19 marca, 19:30 - 21:30 Mecz piłki nożnej juniorów i seniorów: OKS Słowik Olkusz – Promień Przeginia (sparing)
09:00 - 14:00 Powiatowe igrzyska dzieci: tenis stołowy indywidualny – dziewcząt i chłopców 20 marca, 09:00 - 14:00 Powiatowe igrzyska dzieci: tenis stołowy indywidualny – dziewcząt i chłopców
10:00 - 14:00 Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym – dziewcząt i chłopców 22 marca, 10:00 - 14:00 Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym – dziewcząt i chłopców
09:00 - 13:00 Turniej dla dzieci szkolnych – SPR Olkusz 23 marca, 09:00 - 13:00 Turniej dla dzieci szkolnych – SPR Olkusz
12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy młodszych: OKS Słowik Olkusz – Legion Bydlin (sparing) 23 marca, 12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy młodszych: OKS Słowik Olkusz – Legion Bydlin (sparing)
15:00 - 17:00 Mecz piłki nożnej juniorów i seniorów: OKS Słowik Olkusz (sparing) 23 marca, 15:00 - 17:00 Mecz piłki nożnej juniorów i seniorów: OKS Słowik Olkusz (sparing)
09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej młodzików KS PKM Olkusz – Szczakowianka Jaworzno (sparing) 24 marca, 09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej młodzików KS PKM Olkusz – Szczakowianka Jaworzno (sparing)
12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy: Akademia Piłki Nożnej – Jangrot Trzyciąż (sparing) 24 marca, 12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy: Akademia Piłki Nożnej – Jangrot Trzyciąż (sparing)
09:00 - 14:00 Powiatowa licealiada młodzieży w piłce siatkowej – chłopcy 25 marca, 09:00 - 14:00 Powiatowa licealiada młodzieży w piłce siatkowej – chłopcy
09:00 - 14:00 Rejonowa licealiada młodzieży: finał wojewódzki, piłka ręczna – dziewczęta 26 marca, 09:00 - 14:00 Rejonowa licealiada młodzieży: finał wojewódzki, piłka ręczna – dziewczęta
2 marca, 12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy młodszych: OKS Słowik Olkusz – Dłubnia Trzyciąż (sparing)
3 marca, 09:00 - 15:00 Turniej Charytatywny „Gramy o zdrowie Kingi” – turniej halowej piłki nożnej drużyn dziecięcych z roczników 2016 i 2017
8 marca, 09:30 - 14:00 Miejsko-Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej: tenis stołowy indywidualny – dziewczęta i chłopcy
9 marca, 09:00 - 11:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy: OKS Słowik Olkusz – Progress Andrychów (sparing)
9 marca, 11:00 - 12:30 Mecz piłki nożnej młodzików młodszych: OKS Słowik Olkusz – Szczakowianka Jaworzno
11 marca, 08:30 - 13:00 Miejsko-Gminne i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej: indywidualny tenis stołowy – dziewczęta i chłopcy.
16 marca, 12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej juniorów: OKS Słowik Olkusz – Słomniczanka Słomniki (sparing)
17 marca, 12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy: Akademia Piłki Nożnej – Kmita Zabierzów (sparing)
18 marca, 13:00 - 15:00 Powiatowa licealiada młodzieży: drużynowy tenis stołowy – dziewczęta i chłopcy
19 marca, 19:30 - 21:30 Mecz piłki nożnej juniorów i seniorów: OKS Słowik Olkusz – Promień Przeginia (sparing)
22 marca, 10:00 - 14:00 Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym – dziewcząt i chłopców
23 marca, 12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy młodszych: OKS Słowik Olkusz – Legion Bydlin (sparing)
24 marca, 12:00 - 14:00 Mecz piłki nożnej trampkarzy: Akademia Piłki Nożnej – Jangrot Trzyciąż (sparing)