XIX TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Zwycięzcy na podium podczas 19 turnieju tenisa stołowego o puchar Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz

24.10 w Hali Sportowo-Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu został rozegrany XIX Turniej Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Sosnowieckiej o Puchar Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz. Swój udział zgłosiło ponad 90 zawodników z 18 dekanatów, którzy startowali w 5 kategoriach. W klasyfikacji zespołowej został wyłoniony najlepszy dekanat.

Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym do dwóch przegranych spotkań. Zwycięzcy otrzymali medale oraz dyplomy. Dodatkowo zdobywcom pierwszych miejsc w każdej kategorii wręczono puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom uczestnictwa.