SYLWESTROWY BAL NA LODZIE

Zdjęcie lodowiska w Olkuszu

Kilkuset olkuszan powitało Nowy Rok 2017 na rynku. Były fajerwerki, szampany i noworoczne życzenia, jakie złożył wszystkim burmistrz Olkusza Roman Piaśnik.

Sylwestrowa zabawa na olkuskim lodowisku rozpoczęła się już o godzinie 18. Na „Bal na Lodzie” zorganizowany przez Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu przyszli amatorzy aktywnego i nietypowego powitania Nowego Roku. Każdy, to przyszedł w karnawałowym przebraniu, mógł za darmo jeździć na łyżwach. Co więcej, wszystkie osoby, które postanowiły wziąć udział w zabawie i przyszły w przebraniach, otrzymały drobne upominki ufundowane przez magistrat.

Na uczestników sylwestrowej zabawy na lodzie czekały też inne atrakcje. Było wspólne tańczenie popularnych „Kaczuszek” i próby tańca na lodzie do muzyki prezentowanej przez DJ.

Jednak najwięcej emocji wzbudził wybór Królowej, Króla, Królewny i Królewicza Lodowiska 2016. Przez kilka minut, komisja konkursowa oceniała jeżdżących na lodowisku, aby wybrać czwórkę, która robiła to z największą gracją. Oprócz królewskich koron i szarf, laureaci otrzymali zestawy upominków ufundowanych przez olkuski magistrat. Przez kilka godzin w najlepsze trwała zabawa na lodowisku.

Gdy wybiła północ, burmistrz Olkusza Roman Piaśnik złożył wszystkim noworoczne życzenia wszelkiej pomyślności na kolejnych 12 miesięcy. Były wspólne życzenia i toasty, a w niebo poszybowały barwne fajerwerki i confetti.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

źródło: http://www.umig.olkusz.pl

[fbgallery url=’https://www.facebook.com/pg/umigolkusz/photos/?tab=album&album_id=751088451713665′ column=’3′]