Otwarty Turniej Siatkówki o Puchar Srebrnego Miasta

Slajder promujący Otwarty Turniej Siatkówki o Puchar Srebrnego Miasta 2020

Otwarty Turniej Siatkówki o Pucha Srebrnego Miasta został odwołany. Więcej informacji w komunikacie Koronawirus – odwołane zajęcia i imprezy

22.03 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu  po raz kolejny będzie organizatorem „Otwartego Turnieju Siatkówki o Puchar Srebrnego Miasta”. Mecze będą rozgrywane w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Wiejskiej 1a. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 18 drużyn, a  zawodnicy muszą mieć minimum 17 lat.

Zgłoszenia drużyn będą przyjmowane od 2 marca poprzez formularz on-line lub osobiście w Hali Sportowo-Widowiskowej w Olkuszu. Zgłoszenie jest ważne pod warunkiem uiszczenia wpisowego w wysokości 120,00 zł, które należy wpłacić na rachunek bankowy: BANK PEKAO SA nr: 68 1240 4748 1111 0000 4872 9545. W tytule wpłaty prosimy zaznaczyć: „Wpisowe na Turniej Siatkówki” i podając nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana oraz nr telefonu. Wpłaty wpisowego można dokonać także osobiście w kasie MOSiR, w Hali Sportowo-Widowiskowej w Olkuszu, ul. Wiejska 1a.

Dla podmiotów, dla których konieczne staje się wystawienie faktury VAT wprowadza się dodatkowy wymóg umieszczenia w tytule przelewu numeru NIP nabywcy oraz uzupełnienie danych niezbędnych do wystawienia dokumentu w formularzu zgłoszeniowym.

Przyjmowanie zgłoszeń wraz z wpisowym potrwa do 17 marca lub do wyczerpania wolnych miejsc, a losowanie drużyn odbędzie się 19.03.2020 r. o godz. 13:20. Mając na uwadze wysoki poziom gier w 2019 roku, w tegorocznym turnieju (zakładając udział 18 drużyn) planujemy awans do półfinałów 9 drużynom: sześciu zwycięzcom grup eliminacyjnych  oraz trzem zespołom z drugich miejsc, które dodatkowo powalczą w barażach.

Turniej rozpocznie się w niedzielę 22 marca o godz. 8:00. Na zwycięzców czekają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców/opiekunów na udział w zawodach.

Zapraszamy do udziału w turnieju i wspólnego kibicowania.