Otwarty Turniej Siatkówki na Śniegu

Finaliści w Otwartym Turnieju Siatkówki na Śniegu

29 stycznia 2017 r. po raz pierwszy w Olkuszu rozegrano Otwarty Turniej Siatkówki na Śniegu. Zawody zostały przeprowadzone na boisku do plażówki znajdującym się na terenie OSW „Czarna Góra”. Sprzyjające warunki atmosferyczne oraz dobrze przygotowane wcześniej pole gry pozwoliły na przeprowadzenie turnieju z udziałem 7 drużyn. Mecze eliminacyjne zostały rozegrane w dwóch grupach systemem gry „każdy z każdym”. Następnie cztery najlepsze Teamy walczyły o awans do finału. Po bardzo emocjonujących pojedynkach mecz o trzecie miejsce zakończył się zwycięstwem 2:0 Drim Tim (Chrzanów) z Sycka Team (Olkusz). W pojedynku finałowym wynikiem 2:1 w setach zwyciężyła dwójka Curyło/Milanowski (Olkusz) z drużyną Amatorów (Sosnowiec). Trzem najlepszym drużynom wręczone zostały dyplomy oraz pamiątkowe puchary. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie: Adrian Panasiuk i Grzegorz Walczyński.

Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu, a inicjatorami pasjonaci siatkówki Krzysztof Milanowski i Karol Curyło.

Wyniki

[fbgallery url=’https:// https://www.facebook.com/pg/mosirolkusz/photos/?tab=album&album_id=469175026539665′ column=’3′]