FERIE Z MOSiR`em 2022 ZAPISY NA ZAJĘCIA Z LIMITEM MIEJSC

Dzieci pływają w basenie podczas zajęć Ferii z MOSiR'em

11.01 od godz. 8.00 rozpoczynają się zapisy na zajęcia  „Nauka i doskonalenie pływania” oraz „ABC tenisa ziemnego”. Prosimy o poważne i odpowiedzialne zgłaszanie dzieci na te zajęcia, tzn. tylko wtedy, gdy dziecko może uczestniczyć we wszystkie dni, od poniedziałku do piątku.

  1. „Nauka i doskonalenie pływania” odbywa się w grupach po 15 osób, z podziałem na:

– godz. 12.00 zajęcia dla dzieci, które jeszcze nie potrafią pływać;

– godz. 13.00 zajęcia dla dzieci dla słabo pływających, chcących doskonalić umiejętności;

– godz. 14.00 zajęcia dla dzieci dla dobrze pływających.

Pierwszy cykl trwa od 17 do 21 stycznia 2022 r., a drugi od 24 do 28 stycznia 2022 r.

Zajęcia poprowadzi instruktorka Pani Jowita Gajos – Niewiara, a gospodarzem jest Zespół Szkolno-Przedszkolny Integracyjny nr 1, w Olkuszu, u. Kochanowskiego 2.

  1. „ABC tenisa ziemnego” rozpocznie się w poniedziałek 17 stycznia w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR w Olkuszu i potrwa do piątku 21 stycznia. Szkółkę poprowadzi Pan Tomasz Bocianowski. Trener dysponuje ograniczoną liczbą rakiet do gry, dlatego prosimy uczestników o przynoszenie własnego sprzętu.

Zapisy przyjmujemy pod numerami: 32 649 44 88 lub 784 647 871.

Warunkiem udziału w zajęciach „Ferie z MOSiR`em 2022” jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych. Dodatkowo w związku z trwającym stanem epidemii SARS-CoV-2, każdy z uczestników każdorazowo przed zajęciami, składa pisemne oświadczenie o stanie zdrowia, przy czym za osoby niepełnoletnie oświadczenie składają rodzice lub opiekunowie prawni, udostępniając numer telefonu do ewentualnego kontaktu na wypadek stwierdzenia zakażenia lub przebywania z osobą zakażoną. Wzór zgody na udział w zajęciach jest zintegrowany z oświadczeniem o stanie zdrowia uczestnika zajęć „Ferie z MOSiR`em 2022” i stanowi załącznik nr 3 do regulaminu” Ferii z MOSiR`em 2022”. Wzór zgody i oświadczenia można znaleźć także poniżej.

Zapraszamy do zapoznania się pozostałą ofertą zajęć i do aktywnego spędzania wolnego czasu. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Gwarantujemy dobrą zabawę, a w turniejach i konkursach nagrody.

Oświadczenie i zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w zajęciach „Nauka i doskonalenie pływania”

Oświadczenie i zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w zajęciach „ABC Tenisa Ziemnego”