Ponownie zagramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

W niedzielę, 28 stycznia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu włączy się w 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O godz. 9:00 w Hali Sportowo – Widowiskowej przy ul. Wiejskiej 1a rozpocznie się Turniej Halowej Piłki Nożnej drużyn dziecięcych z roczników 2016 i 2017 pod nazwą „Gramy dla WOŚP na sportowo”, któremu towarzyszyć będzie zbiórka publiczna.

Do udziału w turnieju zaprosiliśmy okoliczne kluby, które mamy nadzieję, że wzorem ubiegłego roku z entuzjazmem odpowiedzą na naszą propozycję. Imprezie przyświeca szczytny cel zbiórki funduszy na wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na diagnozowanie, monitorowanie i rehabilitację chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych. Tegorocznym mottem zbiórki jest: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych. Tu wszystko gra! OK!”.

MOSiR w Olkuszu otrzyma od sztabu WOŚP przy Miejskim Ośrodku Kultury puszkę stacjonarną, do której każdy będzie mógł wrzucić swoje datki. Drużyny biorące udział w turnieju zadeklarowały, że wesprą WOŚP kwotą nie mniejszą niż 200,00 zł od każdej z nich. Dodatkowo w przerwie piłkarskich zmagań odbędą się licytacje sportowych upominków, podarowanych przez kluby, a uzyskane kwoty wpadną do puszki i finalnie zasilą konto Fundacji Jurka Owsiaka.

Zapraszamy do przyjścia na turniej i wspierania z trybun młodych zawodników. Dla najlepszych kibiców, którzy w najbardziej żywiołowy i pomysłowy sposób będą zagrzewać młodych graczy, przygotowaliśmy upominki.

Wszystkie drużyny biorące udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla WOŚP na sportowo” otrzymają okolicznościowe dyplomy, a każdy adept piłkarski odbierze pamiątkowy medal.

Widzimy się 28 stycznia przy Wiejskiej 1a! Sie ma!

Partnerami wydarzenia są: Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu, fundator medali firma Plexiled z Olkusza oraz fundator nagród rzeczowych Sklep Sportowy Pablosport z Olkusza.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin Turnieju

Regulamin konkursu „Super kibic”