Siatkarskie zmagania o Puchar Dyrektora I LO w Olkuszu

Drużyna męska z Zespołu Szkół Nr 1 oraz uczennice IV Liceum Ogólnokształcącego, to triumfatorzy tegorocznego, drugiego w historii Turnieju Siatkówki o Puchar Dyrektora I LO w Olkuszu. Poniedziałkowe zmagania w hali Sportowo-Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji obfitowały w sportowe emocje.

Męski zespół „Mechanika” obronił tytuł sprzed roku, w krótkiej historii turnieju, pozostając jedynym jego zwycięzcą. Drugie miejsce dla IV LO, trzecie dla Zespołu Szkół Nr 3, a poza podium zostali sklasyfikowani uczniowie I LO oraz Zespołu Szkół Nr 4.

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się podopieczne Dariusza Wardęgi, a więc uczennice IV LO, które wyprzedziły w klasyfikacji końcowej swoje rówieśniczki z I LO oraz ZS Nr 3. Stawkę uczestników uzupełniła żeńska reprezentacja ZS Nr 4.

Turniej mający w swoim założeniu przede wszystkim dobrą zabawę oraz integrację środowiska szkolnego po raz kolejny pokazał, że siatka wcale nie dzieli, a łączy, o czym podczas oficjalnego otwarcia mówił m.in. Marek Krzykawski – prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego z oddziałem w Olkuszu. Ceremonię dekoracji najlepszych drużyn poprowadziła „gospodyni wydarzenia” Irena Majda – Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu.

GALERIA ZDJĘĆ