Rodzinne Rozgrywki Sportowe – II Runda

Plakat promujący Rodzinne Rozgrywki Sportowe

informujemy, że ze względu na warunki atmosferyczne, Rodzinne Rozgrywki Sportowe odbędą się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Wiejskiej 1a. Zapraszamy!

W niedzielę 21 kwietnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu zaprasza na II Rundę „Rodzinnych Rozgrywek Sportowych”. Rodzinne Rozgrywki Sportowe to cykl 3 spotkań o charakterze sportowo-rekreacyjnym z dużą dawką dobrej zabawy, rozgrywanych od października 2023 r. do maja 2024 r. W zawodach mogą brać udział dwuosobowe drużyny składające się z dzieci i rodziców, rywalizujące w podziale na 3 kategorie wiekowe:

– przedszkolaki z grup zerowych – rocznik 2017

– dzieci ze szkół podstawowych klasy 1-3 – rocznik 2014 – 2016

– dzieci ze szkół podstawowych klasy 4-6 – rocznik 2011 – 2013

Po każdej rundzie 3 najlepsze zespoły w każdej kategorii, otrzymają nagrody. Ponadto prowadzona będzie klasyfikacja generalna, do której będą wliczane punkty zdobyte we wszystkich trzech rundach. Po zakończeniu całego cyklu spotkań, trzy najlepsze rodziny w klasyfikacji generalnej (w każdej kategorii) otrzymają puchary.

Na drugie spotkanie w czternastej edycji turnieju rodzin, zapraszamy w niedzielę 21 kwietnia o godz. 10:30 na terenie OSW „Czarna Góra” w Olkuszu przy ul. 29-go Listopada 12 B. Zapisy przyjmujemy na miejscu, w dniu zawodów od godz. 10:00.

Turniej mini golfa oraz bieg z przeszkodami — w tych konkurencjach wystartują uczestnicy naszych zmagań. Trudność zadań do pokonania, dopasowana będzie do wieku dzieci.

W razie niepogody runda odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Wiejskiej 1a gdzie uczestnicy będą rywalizować w turnieju mini piłki ręcznej oraz sprawnościowym torze przeszkód.

Uwaga: w kategorii przedszkolaków organizator może dopuścić do udziału dzieci poniżej 6 lat.

Jak zawsze, serdecznie zapraszamy do udziału w familijnych potyczkach, bez względu na posiadane umiejętności. Najważniejsza w naszym corocznym cyklu jest dobra zabawa i czas spędzony w rodzinnej atmosferze.

Regulamin

Oświadczenie i zgłoszenie udziału w Rodzinnych Rozgrywkach Sportowych