EKO PIKNIK na zakończenie roku szkolnego

Plakat promujący Eko-Piknik

W piątek 23 czerwca, na zakończenie roku szkolnego, zapraszamy do Silver Parku, gdzie w godzinach 15:00 – 20:00 odbędzie się EKO PIKNIK. Impreza połączy dobrą zabawę z plenerową lekcją jak być „EKO”. Przy ul. Głowackiego, na wszystkich uczestników czekać będzie moc atrakcji.

Podczas wydarzenia nadarzy się okazja do spotkania z EKOdoradcami Miasta i Gminy Olkusz, w planach jest turniej szachowy oraz rywalizacja w ramach EKOmilionerów, czyli turnieju wiedzy z zakresu ekologii. Dodatkowo zaplanowano warsztaty: z tworzenia biżuterii z elektrycznych śmieci oraz „trash art” – Elektryczne Lasy w Szkle. Eko Piknikowi towarzyszyć będą również wystawy: beeżuterii i „Wehikuł Czasu” – podróż do przeszłości.

W piątkowe popołudnie, w Silver Parku nie zabraknie też naszego stanowiska, gdzie dla najmłodszych przeprowadzimy animacje sportowe. Serdecznie zapraszamy w imieniu wszystkich organizatorów, którymi są: Fundacja Odzyskaj Środowisko, MB Recycling, Elektryczne Śmieci, AuraEko, Miasto i Gmina Olkusz oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu.