Dzień Baniek Mydlanych oraz Holi Day

W niedzielę 23 lipca, zapraszamy do Parku Rekreacyjno-Krajobrazowego Silver Park przy ul. Głowackiego, gdzie odbędzie się Dzień Baniek Mydlanych połączony z Dniem Kolorów – Holi Day.  Swoją obecność w trakcie wydarzenia potwierdził gość specjalny – znany ze szklanych ekranów Smok Edzio.

Przed nami prawdziwa gratka dla wszystkich dzieci, bowiem w przedostatnią niedzielę lipca, w Silver Parku będzie głośno, radośnie i kolorowo.

Dzień Baniek Mydlanych ze Smokiem Edziem to gwarancja nieograniczonej ilości darmowego płynu, bańkowych akcesoriów, a także dodatkowych atrakcji. Nie zabraknie zamykania w bańce mydlanej, dmuchanych zamków do skakania, kolorowych słodkości, a także konkursów z nagrodami. Początek eventu o godz. 15:00. W trakcie doskonałej zabawy, wszystkich uczestników odwiedzi Edzio, smok znany z kanału YouTube. Każdy będzie mógł się z nim spotkać, przytulić swojego internetowego przyjaciela oraz przybić z nim piątkę.

Nieco później, bo o 17:30 w tym samym miejscu rozpocznie się Dzień Kolorów – Holi Day. Wydarzenie, to okazja do dobrej zabawy i wspólnego kolorowego szaleństwa. Przyjemność będzie tym większa, jeśli na imprezę wybierzecie się ze znajomymi i przyjaciółmi. Szykuje się niepowtarzalna szansa do wspólnych rozmów, tańców i zdjęć. W programie Holi Day znajdują się: wyrzutnie proszków holi, darmowe zamki dmuchane dla dzieci do 8. roku życia, kolorowe łakocie i granity oraz konkursy z nagrodami. Proszki holi z odpowiednimi certyfikatami i atestami dostępne będą w sprzedaży w ośmiu różnych kolorach. Są bezpieczne i łatwo spierają się z odzieży.

Do zobaczenia 23 lipca w Silver Parku!

Linki do wydarzeń na FB: DZIEŃ BANIEK MYDLANYCH i HOLI DAY.